ITALSKÁ KUCHYNĚ v Pensionu Jezerná 9. 2. 2020

ITALSKÁ KUCHYNĚ v Pensionu Jezerná 9. 2. 2020

Do Zduchovic se blíží zahájení jezdecké sezony 2020 a to zároveň přináší i pestrou nabídku naší kuchyně!

Jezdecká sezona bude zahájena 9. 2. halovými závody v rámci 3. kola seriálu Jump&Travel Tour Zduchovice, přičemž bude souběžně probíhat 1. kvalifikační kolo Zimního jezdeckého poháru.

Každé kolo je spjaté tematicky s kuchyní dané země - 3. kolo bude zaměřené na ITÁLII, kde se budete moci těšit na ITALSKOU KUCHYNI a její typické speciality. 

Následovat bude:
4. kolo - Amerika → 23. 2. 2020
5. FINÁLOVÉ kolo - Cesta kolem Světa → 6. - 7. 3. 2020

Zastavte se u nás 9. 2. 2020 třeba na polévku Minestrone, telecí florentský řízek s pažitkovým bramborem, gnochci con carne e fungi či další ITALSKÉ SPECIALITY.

Jako dezert pro Vás budeme připravovat  tiramisu a ostružinovou panna cottu.

Tyto závody nebude klasicky otevřena Letní Restaurace, ale ITALSKÁ KUCHYNĚ Vám budou servírována přímo v PENSIONU JEZERNÁ.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! :)

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji