PENSION JEZERNÁ

PENSION JEZERNÁ

Pension Jezerná se nachází v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy jižním směrem, v obci Zduchovice u Kamýku nad Vltavou. Pension je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámeček Zduchovice, zřícenina královského hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple. Malebné okolí přímo vybízí k výletům, pěší turistice a cyklistice. Nepřeberné množství cyklotras a turistických cest Vás provede tímto krásným krajem. Přijdou si na své i rybáři a milovníci zvířat. Přímo ve Zduchovicích se nachází jedno z největších parkurových závodišť v Čechách, kde se pořádají jak národní, tak i mezinárodní jezdecké závody. Na své si tak přijdou především milovníci koní a jezdectví.

Pension disponuje prostory, které jsou vhodné pro realizaci školení, konferencí, teambuildingu, workshopu, společenských akcí nebo třeba vánočního večírku. Využijte prostor, kde nebudete nikým rušeni a přitom obklopeni krásnou přírodou. Připravíme Vám akci dle Vašich individuálních přání a představ přímo Vám na míru.

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji