Osobní účast a autogramiáda JAROMÍRA HANZLÍKA při promítání filmu léto s GENTLEMANEM 19. 10. 2019 od 19:30

Osobní účast a autogramiáda JAROMÍRA HANZLÍKA při promítání filmu léto s GENTLEMANEM 19. 10. 2019 od 19:30

Zítřejším dnem odstartujeme novinku v podobě seriálu závodů JUMP&TRAVEL TOUR ZDUCHOVICE, který se těší velké účasti jezdců. Sobotní starty jsou již uzavřeny. Do nedělních soutěží je stále možnost dohlášení!

Každé kolo tohoto seriálu je spjaté tematicky s kuchyní dané země - 1. kolo je zaměřené na Československo, kde budou současně se závody probíhat DOMÁCÍ  ZABIJAČKOVÉ HODY. Kromě zabijačkových specialit se najde i něco pro vegetariány a milovníky sladkého. Současně bude probíhat i OCHUTNÁVKA VÍN Z VINAŘSTVÍ ZD NĚMČIČKY.

V programu zítřejšího dne je od 19:30 večerní promítání české romantické komedie, která byla natočena v obci Zduchovice a jejím okolí. - Film Léto s gentlemanem od režiséra Jiřího Adamce a to podle scénáře herce Jaromíra Hanzlíka, který vytvořil i hlavní roli. Sám Jaromír Hanzlík bude přítomen při promítání, po kterém bude následovat autogramiáda s besedou.

Všichni jste srdečně zváni! :)

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji