Služby

Služby

K dispozici pro Vás máme připravené:

  • ubytování
  • školící prostory
  • vybavení pro školení
  • sportovní program: beach volejball, beach football, nohejbal, banbington a jiné
  • tématické akce
  • letní restaurace
  • gastronomické zážitky

 

Pension Jezerná nabízí ubytování v komfortně a moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC).

V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů od 8:00 do 10:00 v prostorech pensionu. V době pořádání jezdeckých závodů jsou snídaně vydávány v letní restauraci od 7:00 do 10:00. Po domluvě je možnost zajištění obědůvečeří v prostorech pensionu na dohodnutý čas. V době pořádání jezdeckých závodů je celodenně otevřena letní restaurace.

Gastronomie - tradiční česká kuchyně využívající čerstvých a sezónních surovin, převážně od lokálních dodavatelů nebo z vlastní produkce.

Pro milovníky proseca máme v nabídce jako novinku sušší variantu brutt od privátního Italského vinaře pod značkou Bosa brutt a samozřejmě naši vlajkovou loď Mionetto.  

Pro milovníky vín máme z bílých vín připravenou kolekci privátního vinařství Nemčicky. Letní verzi lehkých vín Ryzlink rýnský, Savignon, Rulamdské šedé. K pokrmům pak přívlastkovou sušší verzi odrůdy Pálava pozdní sběr, Veltlínské zelené.

Z červených vín máme v nabídce Italské Moltepulciano Aruzzo, Merlot Barone Montalto a Pinot Noir.

 

Kapacity:

Restaurace - 100 pax

Konferenční prostory - 50 pax

Letní terasa - 30 pax

Letní restaurace s terasou - 250 pax

 

 

 

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně.  
Beru na vědomí