BENEFIČNÍ KONCERT - POCTA SV.NORBERTOVI

BENEFIČNÍ KONCERT - POCTA SV.NORBERTOVI

Srdečně Vás zveme na  nezapomenutelný zážitek v podobě koncertu Smíchovské komorní filharmonie, která si se svými sólisty připravila bohatý program:

 

W.A.Mozart, A.Vivaldi, G.F.Handel, C.Franck, E.Moricone

 

Benefiční koncert Smíchovská komorní filharmonie, proběhne v sobotu 6.6.2020 od 20h v prostorách kaple na zámku Zduchovice.

Kromě nádherné hudby v prostorách Zduchovického zámku potěší i welcome drink v podobě vychlazeného prosecca.

Program je ve Zduchovicích po celý den, kdy probíhají jezdecké parkurové závody s hlavní soutěží - Cena Sv.Norberta s výškou překážek 140cm.

Můžete tak strávit odpoledne ve Zduchovicích, dát si skleničku dobrého červeného vína -  Primitivo, Merlot, Montepulciano a vychutnat si zvěřinové speciality, které pro Vás připraví naši kuchaři.

 

Vstupné na koncert: 200,-Kč

 

Prosíme o potvrzení účastí na níže uvedený konatakt.

Více informací v přiložené pozvánce, nebo  

Nikola Odstrčilová, nikola@la-boheme.cz, tel. 722 782 682

Pension Jezerná
Penzion je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy v obci Zduchovice v okrese Příbram. Penzion je součástí Resortu Zduchovice, který je zasazen uprostřed téměř magického trojúhelníku, jehož vrcholy tvoří zámek Zduchovice, zřícenina hradu Kamýk a tajemný vrch Jezerná se zbytky keltského opevnění a torzem barokní kaple...
více informací
Resort Zduchovice
Resort Zduchovice je moderní volnočasový areál nedaleko Příbrami, který nabízí kvalitní zázemí pro všechny druhy společenských akcí (svatby, oslavy, teambuildingy, školení, semináře,...), pro organizaci sportovních soustředění, pravidelně pořádá fotbalové a jezdecká soustředění. V průběhu roku v areálu probíhají různé gastronomické a společenské akce...
více informací
Informace o souborech cookies:
Tyto webové stránky mají pouze technická cookies k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Akceptuji